Conducerile filialelor din Maramures a PSD si PMP au semnat astazi un protocol de colaborare politico-administrativ pentru următorii patru ani. Cele doua formatiuni s-au angajat astfel sa se sustina reciproc dar si sa se informeze asupra actiunilor pe care le deruleaza. Semnaturile pe document au fost puse in fata presei locale.